לפרטים נוספים ותיאום סיור אישי

נשמח לספק לכם מידע על חדרי ההדרכה והמשרדים שלנו. השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם
  חללי עבודה משותפים

  חללי עבודה משותפים

  הקורונה גרמה לנו להבין ששום דבר בחיים שלנו לא יציב. גם אם הפסקתם לעבוד במקום עבודה מסוים, וגם אם אתם בעלי עסקים שכבר לא מסוגלים לשלם את החשבונות של העסק, חללי עבודה משותפים יכולים להיות הפתרון הבא עבורכם שעשוי גם לחסוך לכם כסף וגם למנוע עגמות נפש כלכליות עתידיות.

  היום יותר מתמיד, חללי עבודה משותפים הם הדבר הבא בתחום הנדל"ן ובתחום המשרדים להשכרה. 

  עבודה בחללי עבודה משותפים מבטיחים יציבות ללא התחייבות

  התשלום המתבצע עבור השכרת חללי עבודה משותפים, הוא תשלום יומי פר יום או פר שעה. אין שום התחייבות לתשלום עבור חללי העבודה המשותפים, כך שאתם יכולים להתחיל לעבוד במשרד שאתם משכירים ולסיים את עבודתכם שם ביום למחרת ללא כל עלות נוספת.

  העסק שלכם לא צריך להיות תלוי יותר בחשבונות ארנונה ובשכירות שאתם מוכרחים לשלם. העסק שלכם יכול להיות מספיק יציב ובטוח גם בעבודה מחללי עבודה משותפים.

  כיום יש חללי עבודה משותפים כמעט בכל אזור בארץ. אז אם יש ברשותכם את האפשרות לעבוד מהבית אבל היום זה יום קצת בעייתי כי הילדים בחופש מבית הספר, תמיד תוכלו למצוא באזור מגוריכם חללי עבודה משותפים נוחים ושקטים לעבודה.

  מקום מושלם להשכרת חללי עבודה משותפים

  עובדים בחללי העבודה המשותפים וקופצים הביתה בשביל ארוחת צהריים ביתית. כך שגם תהיו קרובים לבית ולמשפחה, וגם תזכו בשקט ובשלווה הדרושים לכם לביצוע עבודתכם. 

  הקורונה גרמה לנו להתגעגע לאינטראקציות אנושיות. אז אם הבוס בעבודה מאפשר לכם לעבוד מהבית כמה ימים בשבוע אבל אתם מוכרחים להיות בסביבת אנשים, חללי עבודה משותפים הם המקום המושלם לעבודה וליצירת אינטראקציה אנושית.

  עבודה בחללי עבודה משותפים מאפשרים יצירת קשרים חדשים גם עבור צרכים אישיים וגם עבור צרכים כלכליים עתידיים. 

  חלל עבודה | mix zone חללי עבודה

  חלל עבודה משותף

  חלל עבודה משותף הפך בשנים האחרונות לטרנדי במיוחד עבור עובדים רבים שמשתמשים בו למטרות שונות. כדי להבין טוב יותר למה צריך בכלל חלל עבודה משותף, עלינו להבין מי מגיע לעבוד בו.

  הפרילנסרים

  הפרילנסרים עובדים עבור עצמם, בזמן ובמקום שהם צריכים ורוצים. לכן, חללי עבודה משותפים הם האופציה המושלמת עבורם להפרדה בין בית לעבודה.

   

  חלל עבודה משותף לפרילנסר

  במקום לחפש בית קפה מלא ברעשים של מוזיקה ודיבורים, חלל העבודה המשותף הוא הפתרון הקלאסי לפרילנסרים שרק מחפשים את השקט לביצוע מלאכתם.

  בנוסף, חללי עבודה משותפים נועדו, בין היתר, לחיבורים ולנטוורקינג בין עצמאיים. בדרך כלל אחד מהפרילנסרים יערוך איזשהו אירוע היכרות בין החברה שלו לבין העצמאיים האחרים, יציע לארגן קבוצת ריצה משותפת או פשוט יערוך האפי האוור הכולל שתייה ונשנושים לטובת יצירת קשרים חדשים ושיתופי פעולה.

  הפרילנסרים יכולים להיות גם נוודים דיגיטליים שעובדים מהמחשב ומגיעים לארץ פעם בכמה זמן, ומחפשים מקום נחמד ושקט לעבוד בו.

   

  חלל עבודה משותף לסטודנטים והייטקיסטים

  הסטודנטים

  לרוב הסטודנטים קיימים חללי עבודה משותפים בספריות האוניברסיטה או המכללה, אך במידה ומקום הלמידה מרוחק מביתו של הסטודנט, הוא יוכל להגיע ולעבוד בחלל עבודה משותף הקרוב למקום מגוריו. 

  ההייטקיסטים

  הייטקיסטים הם העובדים הקלאסיים שנמצאים בחלל עבודה משותף, בעיקר מתחומי הסטארט אפ. לרוב הם מגיעים לעבוד בקבוצות קטנות של אנשים, בתור חברות קטנות שרק התחילו את השלב הראשוני של פיתוח המוצר. בהמשך הם כנראה יעברו להשכרת משרדים גדולים יותר עבורם בלבד במידה והחברה שלהם תצליח.

  חלל עבודה משותף לעמותות ועסקים

  עמותות

  בדרך כלל, עמותה שרק התחילה את פעילותה תעדיף להגיע ולעבוד מחללי העבודה המשותפים. ברגע שהמחזור השנתי של העמותה יגדל, רוב הסיכויים שהיא תגיע למשרדים גדולים יותר ממש כמו קבוצת ההייטקיסטים.

  עמותות שונות משתמשות בשירותים של חללי העבודה המשותפים גם עבור הפקה וארגון של אירועים שימשכו משקיעים להשקיע בעמותה.

  עובדים של חברות מבוזרות

  מדובר בעובדים שהמטה הראשי של החברה שלהם ממוקם כנראה במדינה אחרת או בעיר רחוקה. לכן, עובדים רבים מגיעים לחללי העבודה המשותפים לצורך ביצוע שיחות ועבודה עד שיצטרכו להגיע פיזית למטה הראשי של החברה.

  לפרטים נוספים אודות ההשתלמות

  השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם
   מידע נוסף בנושא

   מהם הפלוסים של חלל עבודה?

   טרנדי ושיקי

   חלל עבודה עשוי להיות סופר מסקרן ומוכר בעיקר בזכות העיצוב הייחודי והמודרני שלו. האלמנטים העיצוביים בחללי העבודה השונים באים לידי ביטוי בריהוט חדשני, גופי תאורה ושימוש בתאורה טבעית, עיצובי קיר מיוחדים, טפטים ועמדות קפה מזמינות.

   חלל עבודה שמשדר שיק וטרנדיות, יגרום ללקוחות החברה ליהנות מהשהות בחלל העבודה ולהשקיע יותר בחברה. בנוסף, המוטיבציה של העובדים החרוצים תגדל בזכות הנוחות וההנאה ממקום העבודה, והתפוקה של החברה תהיה מוצלחת יותר. 

   חברות רבות של שיווק דיגיטלי, הפקות טלוויזיה ופרסומות או צילום, מגיעות לחללי העבודה הייחודים ביותר ומנצלות את הסטייל של המקום לטובת ביצוע עבודתם. 

   חלל עבודה

   לחללי עבודה יתרונות רבים במיוחד בשוק ההייטק המקומי, אבל לא רק. בשנים האחרונות הטרנד החם של חללי עבודה הציף את השוק, וגרם לפריחה בקרב חברות ההשכרה של חללי עבודה משותפים. החברות השונות מציעות חללי עבודה שונים ומגוונים לעסקים שונים, משדרגים והופכים אותם לשימושיים יותר גם בקרב הלא-הייטקיסטים.

   השכרת חלל עבודה

   המשרד תמיד יהיה נקי!

   חללי עבודה מעסיקים אנשים בשכר לטיפול וארגון המשרד, ניקיון המשרד וסידורו. כשאתם משלמים עבור השכרת משרד בחללי עבודה, אתם משלמים גם עבור משרד מסודר ונקי ללא צורך בהשקעה נוספת בטיפול המשרד.

   חללי עבודה להשכרה

   לעבוד מהבית? BIG NO NO 

   אנחנו מאמינים שצריך לבצע את ההפרדה בין הבית לבין העבודה. לעבוד מהבית עם פיג'מה וספל הקפה שקיבלת מסבתא זה יכול להיות די נחמד, בתקופת הקורונה חווינו את זה הרבה בעל כורחנו. אך בשלב מסוים הבית, וכל מה שמתרחש בו, ישתלט גם על עבודתך ובסופו של דבר גם על פרנסתך.

   אז גם אם בניתם לכם משרד ביתי באחד מחדרי הבית, הסחות הדעת שקיימות בבית תמיד יצליחו לחדור גם אליו. נסו להפריד כמה שניתן בין הזמן שאתם מקדישים עבור העבודה לבין הזמן שאתם מקדישים לאנשי הבית ולבית בכלל. לכן חללי עבודה משותפים הם הפתרון האולטימטיבי לעבודה בחלל עבודה רגוע ושליו ללא הסחות דעת.

   חללי עבודה

   אחרי תקופת הקורונה, החלטתם לשנות כיוון תעסוקתי והפכתם משכירים לעצמאיים. מזל טוב! כעת תוכלו להיכנס אל עולם חללי העבודה כמו כל העצמאיים הוותיקים והמנוסים.

   לא משנה באיזה עיסוק בחרתם לעסוק, עבודה בסביבת חללי עבודה היא עבודה מיטבית ונוחה, ותכף נסביר לכם למה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים