לפרטים נוספים ותיאום סיור אישי

נשמח לספק לכם מידע על חדרי ההדרכה והמשרדים שלנו. השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם
  אודות

  Mix Zone מתחמי עבודה חדשים לשירותכם, באזור התעשייה הצפוני ב-לוד.
  מתחמי עבודה מגוונים להשכרה, באווירה ייחודית עם פתרונות ומענה יצירתי לכל דרישה ובקשה:
  משרדים פרטיים לעובד או 2, מתאים לעצמאיים וחברות קטנות
  כיתות ההדרכה המצוידות במערכות מולטימדיה חדישות
  חדרי ישיבות מפוארים, עד 20 איש, כולל 'שיחות ועידה בוידאו'

  עבור כל מתחמי העבודה שלנו קיים מערך שירותים נלווים, המותאמים לצרכים שלכם – המשתמשים במתחם.

  מהרגע שמתחיל הפעילות ועד לסיומו. צוות מסור עומד לרשותכם, אתם לא צריכים לדאוג לכלום, מלבד העסק שתנהלו מהמשרד או ההדרכה שתעבירו בכיתה – צוות Mix Zone מנהל ומטפל עבורכם במערך הלוגיסטי, מספק את השירותים הנלווים לכל מתחם עבודה, איכות ותקינות הציוד, שכלום לא יחסר ושהכל יזרום על מי מנוחות. ואתם תהיו פנויים למימוש היעדים שלכם במתחם. הפרודוקטיביות שלכם תגדל ותתעצם כאשר תהיו משוחררים מדאגות, כמו: אינטרנט, חשבונות ותשלומים נלווים, ניקיון, אחזקה ועוד –כל זה תשלמו במקום אחד, ללא התעסקות מיותרת ותוך ידיעה מראש "כמה זה עולה לך" – אין הפתעות תשלום כמו חשבון חשמל גדול.

   

  אצלנו ב Mix Zone יודעים גם שלפעמים צריך לעצור ולנוח מהעבודה.
  ולכן, ב Mix Zone תוכלו להתרענן בפינות הקפה ושתייה קרה הפזורים במתחם או בחדר הלאונצ' הגדול.

  יש אפשרות לארוחות צהריים מפנקות – תוכלו להזמין מראש בתפריט המגוון שלנו.

  החזון והדרך שלנו:
  Mix Zone הולכים לצדכם צעד, צעד ופותחים בפניכם את הדלת למימוש היעדים שלכם!

  טלפון:  077-8805500

  נייד:  052-2282266

  520

  מספר מודרכים משתתפים

  1000

  ימי עיון והדרכות

  300

  שעות הדרכה

  400

  מרצים

  למה לבחור Mix Zone?

  מגוון של כיתות הדרכה, חדרי ישיבות ומשרדים להשכרה
  מערכות מולטימדיה חדישות
  חדר לאונצ' מפנק
  עם תפריט מגוון
  שתייה חמה חופשית
  פרסום הקורסים באתר החברה
  מיתוג קורסים דפי לוגו ומחברות
  אינטרנט מהיר,
  מכל מקום במתחם
  שירותי קבלה ומזכירות
  ומגוון שירותים משלימים

  לפרטים נוספים ותיאום סיור אישי

  נשמח לספק לכם מידע על חדרי ההדרכה והמשרדים שלנו. השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

   לקוחות Mix Zone

   MIXZONE – החזון

   MIXZONE הולכים לצדכם צעד, צעד ופותחים בפניכם את הדלת למימוש היעדים שלכם!

   MIXZONE – החזון

   MIXZONE הוקם במטרה ליצור מרחבי עבודה אשר עונים על כל צרכיו של המשתמש. משרדים פרטיים, חדרי ישיבות וכיתות הדרכה מוכנים לכל תרחיש על פי אופי עיסוק המשתמש. השרות והלוגיסטיקה התפעולית של MIXZONE מאפשרת שיתופי פעולה בין המשתמשים במרחבי העבודה השונים מתוך כוונה ליצור קהילה של בעלי עסקים, אשר מקדמים ותומכים אחד בשני.

   חללי עבודה

   אחרי תקופת הקורונה, החלטתם לשנות כיוון תעסוקתי והפכתם משכירים לעצמאיים. מזל טוב! כעת תוכלו להיכנס אל עולם חללי העבודה כמו כל העצמאיים הוותיקים והמנוסים.

   לא משנה באיזה עיסוק בחרתם לעסוק, עבודה בסביבת חללי עבודה היא עבודה מיטבית ונוחה, ותכף נסביר לכם למה.

   חללי עבודה להשכרה

   לעבוד מהבית? BIG NO NO 

   אנחנו מאמינים שצריך לבצע את ההפרדה בין הבית לבין העבודה. לעבוד מהבית עם פיג'מה וספל הקפה שקיבלת מסבתא זה יכול להיות די נחמד, בתקופת הקורונה חווינו את זה הרבה בעל כורחנו. אך בשלב מסוים הבית, וכל מה שמתרחש בו, ישתלט גם על עבודתך ובסופו של דבר גם על פרנסתך.

   אז גם אם בניתם לכם משרד ביתי באחד מחדרי הבית, הסחות הדעת שקיימות בבית תמיד יצליחו לחדור גם אליו. נסו להפריד כמה שניתן בין הזמן שאתם מקדישים עבור העבודה לבין הזמן שאתם מקדישים לאנשי הבית ולבית בכלל. לכן חללי עבודה משותפים הם הפתרון האולטימטיבי לעבודה בחלל עבודה רגוע ושליו ללא הסחות דעת.

   השכרת חלל עבודה

   המשרד תמיד יהיה נקי!

   חללי עבודה מעסיקים אנשים בשכר לטיפול וארגון המשרד, ניקיון המשרד וסידורו. כשאתם משלמים עבור השכרת משרד בחללי עבודה, אתם משלמים גם עבור משרד מסודר ונקי ללא צורך בהשקעה נוספת בטיפול המשרד.

   נטוורקינג ושיתופי פעולה

   בעולם של העצמאיים, חשוב מאוד להיות פתוחים לקשרים עסקיים ולקשרים עם עובדים מחברות שונות, שאולי בעתיד תחברו לעבודה משותפת ותיקחו חלק בשיתוף פעולה מנצח.

   חללי עבודה מאפשרים אינטראקציה עסקית וחברתית. בזמן שאתם לוחצים על כפתור האספרסו בעמדת הקפה ומדברים שיחת חולין עם אדם חדש שרק עכשיו פגשתם, לכו תדעו אם האדם הזה יהפוך להיות בעתיד שותף עסקי שביחד תרוויחו המון כסף. 

   חלל עבודה משותף

   חלל עבודה משותף הפך בשנים האחרונות לטרנדי במיוחד עבור עובדים רבים שמשתמשים בו למטרות שונות. כדי להבין טוב יותר למה צריך בכלל חלל עבודה משותף, עלינו להבין מי מגיע לעבוד בו.

   הפרילנסרים

   הפרילנסרים עובדים עבור עצמם, בזמן ובמקום שהם צריכים ורוצים. לכן, חללי עבודה משותפים הם האופציה המושלמת עבורם להפרדה בין בית לעבודה.

   חלל עבודה משותף לפרילנסר

   במקום לחפש בית קפה מלא ברעשים של מוזיקה ודיבורים, חלל העבודה המשותף הוא הפתרון הקלאסי לפרילנסרים שרק מחפשים את השקט לביצוע מלאכתם.

   בנוסף, חללי עבודה משותפים נועדו, בין היתר, לחיבורים ולנטוורקינג בין עצמאיים. בדרך כלל אחד מהפרילנסרים יערוך איזשהו אירוע היכרות בין החברה שלו לבין העצמאיים האחרים, יציע לארגן קבוצת ריצה משותפת או פשוט יערוך האפי האוור הכולל שתייה ונשנושים לטובת יצירת קשרים חדשים ושיתופי פעולה.

   הפרילנסרים יכולים להיות גם נוודים דיגיטליים שעובדים מהמחשב ומגיעים לארץ פעם בכמה זמן, ומחפשים מקום נחמד ושקט לעבוד בו.

   חלל עבודה משותף לסטודנטים והייטקיסטים

   הסטודנטים

   לרוב הסטודנטים קיימים חללי עבודה משותפים בספריות האוניברסיטה או המכללה, אך במידה ומקום הלמידה מרוחק מביתו של הסטודנט, הוא יוכל להגיע ולעבוד בחלל עבודה משותף הקרוב למקום מגוריו. 

   ההייטקיסטים

   הייטקיסטים הם העובדים הקלאסיים שנמצאים בחלל עבודה משותף, בעיקר מתחומי הסטארט אפ. לרוב הם מגיעים לעבוד בקבוצות קטנות של אנשים, בתור חברות קטנות שרק התחילו את השלב הראשוני של פיתוח המוצר. בהמשך הם כנראה יעברו להשכרת משרדים גדולים יותר עבורם בלבד במידה והחברה שלהם תצליח.

   חלל עבודה משותף לעמותות ועסקים

   עמותות

   בדרך כלל, עמותה שרק התחילה את פעילותה תעדיף להגיע ולעבוד מחללי העבודה המשותפים. ברגע שהמחזור השנתי של העמותה יגדל, רוב הסיכויים שהיא תגיע למשרדים גדולים יותר ממש כמו קבוצת ההייטקיסטים.

   עמותות שונות משתמשות בשירותים של חללי העבודה המשותפים גם עבור הפקה וארגון של אירועים שימשכו משקיעים להשקיע בעמותה.

   עובדים של חברות מבוזרות

   מדובר בעובדים שהמטה הראשי של החברה שלהם ממוקם כנראה במדינה אחרת או בעיר רחוקה. לכן, עובדים רבים מגיעים לחללי העבודה המשותפים לצורך ביצוע שיחות ועבודה עד שיצטרכו להגיע פיזית למטה הראשי של החברה.

   חלל עבודה

   לחללי עבודה יתרונות רבים במיוחד בשוק ההייטק המקומי, אבל לא רק. בשנים האחרונות הטרנד החם של חללי עבודה הציף את השוק, וגרם לפריחה בקרב חברות ההשכרה של חללי עבודה משותפים. החברות השונות מציעות חללי עבודה שונים ומגוונים לעסקים שונים, משדרגים והופכים אותם לשימושיים יותר גם בקרב הלא-הייטקיסטים.

   מהם הפלוסים של חלל עבודה?

   טרנדי ושיקי

   חלל עבודה עשוי להיות סופר מסקרן ומוכר בעיקר בזכות העיצוב הייחודי והמודרני שלו. האלמנטים העיצוביים בחללי העבודה השונים באים לידי ביטוי בריהוט חדשני, גופי תאורה ושימוש בתאורה טבעית, עיצובי קיר מיוחדים, טפטים ועמדות קפה מזמינות.

   חלל עבודה שמשדר שיק וטרנדיות, יגרום ללקוחות החברה ליהנות מהשהות בחלל העבודה ולהשקיע יותר בחברה. בנוסף, המוטיבציה של העובדים החרוצים תגדל בזכות הנוחות וההנאה ממקום העבודה, והתפוקה של החברה תהיה מוצלחת יותר. 

   חברות רבות של שיווק דיגיטלי, הפקות טלוויזיה ופרסומות או צילום, מגיעות לחללי העבודה הייחודים ביותר ומנצלות את הסטייל של המקום לטובת ביצוע עבודתם. 

   העובדים במקום הראשון

   חללי עבודה שונים מנצלים את השטח שברשותם לדברים רבים לטובת העובדים והעובדות שמעבירים את רוב שעות היממה בחלל העבודה. היזמים של חללי העבודה חושבים יום ולילה איך לשכלל ולשדרג את חללי העבודה שלהם ולהפוך אותם לטובים ומעודכנים יותר.

   יזמים רבים החלו להציע בתמורה לחללי העבודה גם מוצרים משלימים כמו למשל דיור שותפי שמציע פתרון מגורים נוח לעובדים. המגורים המשותפים מעניקים דגש רב על קהילתיות ושותפות. בעתיד, יזמי חללי העבודה מתכוונים להעניק שירותים שונים לרווחת העובד כמו שמרטפיות לילדי העובדים, חשבונות עסקיים, הלוואות ואפילו חדרי שמירה לבעלי חיים. כי מבחינתם, העובדים הם במקום הראשון.

   חללי עבודה ממוקדים

   כבר אמרנו שחללי עבודה הם לא רק עבור הייטק. חללי עבודה ממוקדי מקצוע מציעים חללי עבודה המותאמים לבעלי מקצוע שונים כמו אמנים, אדריכלים, מעצבים וכו'. היתרון הוא שחלל עבודה ממוקד מאובזר בכל הציוד הדרוש לבעלי המקצוע שמשכירים את המקום.

   פנו אלינו

   חללי עבודה שונים ניתן למצוא באתר חברת miXzone המציעה מגוון של חללי עבודה, משרדים משותפים וכיתות לימוד להשכרה לכל סוג וסגנון עבודה.

   חללי עבודה משותפים

   הקורונה גרמה לנו להבין ששום דבר בחיים שלנו לא יציב. גם אם הפסקתם לעבוד במקום עבודה מסוים, וגם אם אתם בעלי עסקים שכבר לא מסוגלים לשלם את החשבונות של העסק, חללי עבודה משותפים יכולים להיות הפתרון הבא עבורכם שעשוי גם לחסוך לכם כסף וגם למנוע עגמות נפש כלכליות עתידיות.

   היום יותר מתמיד, חללי עבודה משותפים הם הדבר הבא בתחום הנדל"ן ובתחום המשרדים להשכרה. 

   עבודה בחללי עבודה משותפים מבטיחים יציבות ללא התחייבות

   התשלום המתבצע עבור השכרת חללי עבודה משותפים, הוא תשלום יומי פר יום או פר שעה. אין שום התחייבות לתשלום עבור חללי העבודה המשותפים, כך שאתם יכולים להתחיל לעבוד במשרד שאתם משכירים ולסיים את עבודתכם שם ביום למחרת ללא כל עלות נוספת.

   העסק שלכם לא צריך להיות תלוי יותר בחשבונות ארנונה ובשכירות שאתם מוכרחים לשלם. העסק שלכם יכול להיות מספיק יציב ובטוח גם בעבודה מחללי עבודה משותפים.

   כיום יש חללי עבודה משותפים כמעט בכל אזור בארץ. אז אם יש ברשותכם את האפשרות לעבוד מהבית אבל היום זה יום קצת בעייתי כי הילדים בחופש מבית הספר, תמיד תוכלו למצוא באזור מגוריכם חללי עבודה משותפים נוחים ושקטים לעבודה.

   מקום מושלם להשכרת חללי עבודה משותפים

   עובדים בחללי העבודה המשותפים וקופצים הביתה בשביל ארוחת צהריים ביתית. כך שגם תהיו קרובים לבית ולמשפחה, וגם תזכו בשקט ובשלווה הדרושים לכם לביצוע עבודתכם. 

   הקורונה גרמה לנו להתגעגע לאינטראקציות אנושיות. אז אם הבוס בעבודה מאפשר לכם לעבוד מהבית כמה ימים בשבוע אבל אתם מוכרחים להיות בסביבת אנשים, חללי עבודה משותפים הם המקום המושלם לעבודה וליצירת אינטראקציה אנושית.

   עבודה בחללי עבודה משותפים מאפשרים יצירת קשרים חדשים גם עבור צרכים אישיים וגם עבור צרכים כלכליים עתידיים. 

   חברות להשכרת חללי עבודה

   כיום, חברות רבות מציעות שירותי השכרת חללי עבודה משותפים, השכרת משרדים, השכרת חדרי ישיבות והשכרת כיתות ללמידה. חברת miXzone היא אחת מחברות השכרת המשרדים הטובה ביותר כיום בשוק. החברה מציעה מגוון של משרדים להשכרה במחירים נוחים ומתאימים לכל כיס.

   מתחמי עבודה משותפים

   לאחר תקופת הקורונה והסגרים הארוכים שליוו אותה, אנשים רבים שהיו רגילים במשך שנה שלמה לעבוד מהבית, חולמים על לחזור למקום העבודה. 

   העבודה בבית והפגישות בזום במהלך כל התקופה, היו קצת פחות פרודוקטיביות מאשר אם הם היו מתבצעות פנים מול פנים. ברגע שהעבודה היא משותפת, היא יעילה יותר ומאפשרת יצירתיות רבה וסיעור מוחות משותף. במיוחד עבור המצב הנוכחי, הפכו מתחמי העבודה המשותפים לפופולריים מאוד בקרב בעלי החברות השונות.

   מהם מתחמי עבודה משותפים?

   מתחמי עבודה משותפים הם הטרנד הבא במשרדי ההייטק. מדובר בחללים רחבים וגדולים המכילים מספר רב של עובדים, ובהם פזורים מערכות ישיבה שונות ומגוונות לביצוע העבודה. מתחמי העבודה כוללים גם עמדות קפה זמינות ונשנושים כדי להמתיק את היום ולהתעורר קצת.

   מתחמי העבודה המשותפים מאובזרים בכל הציוד הדרוש כדי שהחברה תתקיים ותעבוד, מחשבים ואינטרנט מהיר, חיבורים למקרנים גדולים וחדרי ישיבות.

   למה מתחמי העבודה המשותפים כל כך טובים לחברה?

   במיוחד לאחר תקופת הקורונה, שמירה על מרחק חשובה והכרחית לקיום יום עבודה תקין. החללים הגדולים והמרווחים מונעים התקהלות של מספר גדול של עובדים. העובדים פזורים בכל רחבי המתחם ועובדים מהמקום הנוח עבורם.

   מתחמי העבודה המשותפים עומדים בתקן התו הסגול, הם מצוידים בחומרי חיטוי כמו אלכוג'ל וכן גם מודדים חום בכניסה למתחם. לפני כל יום עבודה, המתחמים עוברים חיטוי מכיוון שיש אנשים רבים מחברות שונות שמשכירים את המתחמים לעבודה.

   בעלי עסקים שרוצים לשמור על קפסולות, יכולים להשכיר מספר מתחמי עבודה במקביל עבור העובדים שלהם ולפזרם במתחמי עבודה הקרובים ביותר למקום מגוריהם.

   כך בעלי העסקים גם שומרים על בטיחות ובריאות העובדים, וגם מספקים להם סביבה אופטימלית לעבודה ולביצוע משימות, לכל אותם עובדים שלא מסוגלים יותר לשבת בבית לאחר הסגרים.

   ומה לגבי העלויות?

   חברות השכרת מתחמי העבודה המשותפים, מספקות שירותי השכרה של חללי עבודה לכל זמן שתצטרכו- יום-יומיים או כמה שנים, או אפילו על בסיס שעתי, ללא שום צורך בהשקעה מראש.

   התשלום מתבצע על פי כמות העובדים ומספר שעות העבודה ביום במתחמי העבודה. כך שלא משנה מה תגידו, מתחמי עבודה משותפים הם המשתלמים ביותר לכל בעלי העסקים.

   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   MixZone מתחמי עבודה מגוונים להשכרה, עם פתרונות ומענה יצירתי לכל דרישה ובקשה

   יש חניה?

   כן, חניה בשפע :)

   מה מקבלים בכיתת הדרכה?

   כיתה מאובזרת בציוד מולטימדיה, כמו: מקרן / מסך TV גדול, מערכת הגברה, עמדת מרצה חכמה, אפשרות צילום מהלך השיעור. אפשר לבחור בין כיתה עם שולחנות וכיסאות או כיתה עם כיסאות סטודנט. אינטרנט חינם. פינות קפה ושתיה חמה / קרה חינם. יש אפשרות להזמין כיבוד קל או ארוחת צהריים בחדר לאונצ'

   מה מקבלים במשרד פרטי?

   חדר פרטי עם מפתח לרשותך 24/7 שולחן עבודה, כיסא מנהלים, כיסא לקוח, שידת מגירות לאיחסון אינטרנט חופשי פינות קפה ושתיה חמה / קרה חינם שרותים משלימים כגון שרותי מזכירות, הדפסות, רישום ועוד

   האם ניתן לשכור כיתת הדרכה או משרד פרטי לשעה?

   כיתת הדרכה ניתן לשכור ע"פ שעה (מינימום 4 שעות), ניתן להשכיר על בסיס יומי ולשלב ארוחת צהריים עם תפריט מפנק ומגוון. לעומת זאת - משרד פרטי לא ניתן להשכיר ע"פ שעה, אלא ניתן להשכיר על בסיס חודשי בלבד.

   מה מקבלים בחדר ישיבות?

   חדרים גדולים ונוחים עד 20 איש, מאובזר בציוד מולטימידיה חדיש, שיחות ועידה, אינטרנט לכל הנוכחים, שרותי מזכירות ואפשרות לכיבוד ושתייה חמה

   למה משמש כיתת הדרכה?

   יש מגוון של סוגי כיתות הדרכה אצלנו. כיתות הדרכה עם שולחנות וכיסאות וכיתות עם כיסאות סטודנט בלבד. כיתות הדרכה עם מקרן עוצמתי או עם מסך TV, הכולל מסך מגע. יש אפשרות להתאים את הכיתה לצרכי המשתמש ולכן הכיתות הדרכה יכולות לשמש ללימוד קורסים (חד יומי או מס. מפגשים), העברת הרצאות, סדנאות ותכנים מיוחדים. להדרכות יומיות אפשר לשלב ארוחות צהריים. בנוסף, אפשר לקיים ישיבות עבודה בכיתות הדרכה עד 30 משתתפים.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support